Penzion Usti nad Labem Duel

*** Penzion Duel ubytovanie Usti nad LabemPenzión Duel Ubytovanie Ústí nad Labem Popis :
Nachádza sa v centre mesta. V objekte je k dispozícii spoločenská miestnosť s hotelovým barom, ktorý je v prevádzke 24 hodín. Uzavreté parkovisko strážené kamerovým systémom.

Penzión Duel Ubytovanie Ústí nad Labem Ubytovanie :
Ubytovanie v 12 izbách s kapacitou 36 miest. Izby sú dvojpostelové, nefajčiarske s možnos´tou jednej až dvoch prísteliek. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha), TV so satelitným príjmom a trezorom. Možnosť pripojenia Wi-Fi.

Penzión Duel Ubytovanie Ústí nad Labem Stravovanie :
Stravovanie formou polopenzie vo vinárni, ktorá je umiestnená v našej pivnici. V letných mesiacoch mame otvorenú záhradnú reštauráciu,m ktorá priam nabáda k príjemnému posedeniu s občerstvením.

Penzión Duel Ubytovanie Ústí nad Labem Služby :
Ubytovanie s maximalnim počtom 36 osôb. Stravovanie formou polopenzie alebo plnej penzie. spoločenská miestnos´t s Tv, oslavy, svadby, triedne zrazy, promócie, Silvestry na základe záväznej objednávky, pripravíme silvestrovské menu.

Penzión Duel Ubytovanie Ústí nad Labem Okolie :
Výletné miesto Tisá asi  9 km. Vhodné pre turistiku a cykloturistiku. Golf a kupalisko 3 km. Vrch Komáří Vížka 20 km s lanovou dráhou a hore s  príjemnou reštauráciou a vyhliadkovou terasou. Zámoček Větruše s bludiskom zkadiel, ZOO, hrad Sřekov, múzea.  

Mesto Teplice  25 km, Labské Pieskovce, Hřensko 30 km, Sněžník 8 km, děčín 12 km. ZOO

Vážený hostia požadujeme oznámenie vášho neskorého príjazdu. Rezervácia bez oznámenia bude držaná  len do 17:00 hod. Ospravedlnujeme sa za spôsobené problémy.
Penzion Usti nad Labem Duel - Služba na recepcii je 24 hodínPenzion Usti nad Labem Duel - možnosť pripojenia na internetPenzion Usti nad Labem Duel - k dispozícii letná terasaPenzion Usti nad Labem Duel - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Usti nad Labem Duel - hotel má reštauráciuPenzion Usti nad Labem Duel - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Usti nad Labem Duel - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Usti nad Labem Duel - Izby s vlastnou toaletouPenzion Usti nad Labem Duel - v izbach je telefonPenzion Usti nad Labem Duel - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky:

Penzion Duel ubytovanie Usti nad Labem Aktuálne počasie: jasno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 23 m/s

Adresa: Penzion Duel Moskevska 1507/30 Usti nad Labem 40001 Czech Republic

E-mail: Penzion-Usti-nad-Labem-Duel@cz-hotel.eu